OYUNCU FOTOĞRAFLARI

Hikaye ve Künye

Hikaye ve Künye

Genç ve idealist bir gazeteci olan Ozan talihsiz bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeder. Ama Ozan için her şey bitmiş değildir. İkinci bir şansı vardır. Tekrar hayata dönecek ve ölümünün arkasında bıraktığı soru işaretlerini çözecektir. Fakat kendi bedeninde değil…

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür.

Ozan tekrar hayata dönme şansını kullandığında kendini Kadir'in bedeninde bulur. Bu sırada kendisi gibi gazeteci olan sevgilisi Elif, Ozan'ı öldürenlerin peşine düşmüştür bile. Yolları tekrar kesişen iki aşığın arasında artık yabancı bir beden vardır. Kadir! Kadir'in bedeninde Elif'le beraber kendisini kimin neden öldürdüğünü bulmaya çalışan Ozan, âşık olduğu kadına yabancı bir yüzle yaklaşmanın acısı bir yana, bedenine girdiği Kadir'in geçmişiyle de yüzleşecektir. Sadece yeni bir bedene değil, yeni de bir hayata alışmak Ozan için hiç de kolay olmayacaktır.

Yapım
TIMS&B Productions

Yapımcı
Timur Savcı
Burak Sağyaşar

Yönetmen
Umur Turagay

Senaryo
Ethem Özışık
Hakan Bonomo
Ercan Uğur

YKA-2-Finalweb2

Oyuncular

Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran, Ezel Akay, Tolga Sarıtaş, Nazlı Bulum, Gizem Ünsal, Cihat Süvarioğlu, Esra Ruşan.

Sosyal Medya

FOTOĞRAFLAR

TANITIMLAR

TIMS&Blogo

Bize Ulaşın

+90 212  283 42 42
info@tims.tv

Levent Mahallesi, Levent Cad.
Lale Sok.  No:11, 34330
Beşiktaş/İstanbul

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2019 TİMS&B

Design by Fol