OYUNCU FOTOĞRAFLARI

Hikaye ve Künye

Muhteşem Yüzyıl Kösem”, "Devlet-i Aliyye" ile nikahlı Kösem Sultan ile oğlu Murad’ın savaşını konu aldığı yeni sezonunda Osmanlı’nın tarihinde yepyeni bir perde açtı. Altı yaşındaki oğlu tahta geçtiğinde “Saltanat Naibeliği” makamına yükselen Kösem Sultan, tüm düşmanlarını alt ederek elde ettiği iktidarının yanı sıra saltanat naibeliğiyle dünyaya diz çöktüren bir sultan olmuştur.

Oğlu IV. Murad üzerinden devletin en büyük otoritesi haline gelen Kösem Sultan’ın gücü, iktidarı ele alma isteğinde olan Sultan Murad’ın demir yumruğuyla sarsılacak; sıradan olmayı asla kabul edemeyecek iki kişi; ana ve oğul, hünkar ile sultan karşı karşıya gelecektir. Bağdat Fatihi IV. Murad, azmi, kararlılığı ve kudretiyle Osmanlı İmparatorluğu’na Kanuni Sultan Süleyman’dan sonraki en güçlü dönemini yaşatacaktır ; devletin içeride ve dışarıda girdiği yenilgiler çağını kapatacaktır.

Yapım
TIMS Production

Yapımcı
Timur Savcı

Yönetmen
Çağatay Tosun

Senaryo
Yılmaz Şahin

MY

Oyuncular

Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah, Metin Akdülger, Caner Cindoruk, Aslı Tandoğan, Necip Memili, Engin Benli, Ushan Çakır, İsmail demirci, Metin Belgin, Ece Çeşmioğlu, Leyla Feray, Hakan Şahin, Şener Savaş, Murat Atik, İdil Yener, Mustafa Kırantepe, Yiğit Uçan, Rıdvan Aybars Düzey, Doğaç Yıldız, Şemsi İnkaya.

Sosyal Medya

FOTOĞRAFLAR

BÖLÜMLER

TIMS&Blogo

Bize Ulaşın

+90 212  283 42 42
info@tims.tv

Levent Mahallesi, Levent Cad.
Lale Sok.  No:11, 34330
Beşiktaş/İstanbul

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2019 TİMS&B

Design by Fol