Hikaye

Yapımcılığını TIMS&B'nin üstleniği, yönetmenliğini Osman Taşçı'nın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, Show TV'de yayın hayatına başlayan yeni dizi 'Yüz Yüze' 2. Bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor.

Yüz Yüze'nin 2. Bölümünde;

Cino (Birkan Solkullu) ve Seliha mahallede artık “yüz yüzedir." Cino'lar, yaşananlar üstüne mahalleye yeni birinin girmesinden haz etmezler. Zeynep'in (Ece Çeşmioğlu) Seliha'dan (Sinem Kobal) da habersiz yaptığı sürprizle, tayfa ve kızlar arasındaki durumlar daha da karışır.

Cihangir bir yandan da babasının intikamı peşindedir. Kasadan çıkan parmakla ne yapacaklarını düşünürlerken bir taraftan da canlarını sıkan bir iş teklifiyle karşı karşıya kalırlar. İşi konuşmak için Sadık'ın tamirhanesine giden Cino, deşifre olacaklarını fark eder ve hemen tayfayı toplar. Ancak Aleko'nun (Taner Ölmez) bir anlık dikkatsizliğiyle olaylar çığırından çıkar.

En yakın arkadaşının katilinin peşinde; gizli görevde bir polis ve babasının intikamı peşinde, işler ters gittiği için suçlu duruma düşmüş bir hırsız… İkisi de birbirinden şüphelenirken yakalanan kim olacak?

Yönetmen: Osman Taşçı
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Turan Bayat
Senaryo: Ethem Özışık
Müzik: Toygar Işıklı
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün

Oyuncular: Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Muhammet Çakır, Ece Çeşmioğlu, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy, Merve Dizdar, Selin Yeninci, Ali Seçkiner Alıcı, Nihal Dinçel, Celal Öztürk, Kağan Uluca, Kirkor Dinçkayıkçı, Fikret Urucu, Doğanay Ünal, Arda Görgen

Yüz Yüze Resmi Facebook Sayfası: https://goo.gl/9ETNhc
Yüz Yüze Twitter Sayfası: https://goo.gl/sJ1q7C
Yüz Yüze Instagram Sayfası: https://goo.gl/xh4Gew

Tims & B Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://goo.gl/1TBbvJ
Tims & B Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://goo.gl/lQTyzQ
Tims & B Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): https://goo.gl/yF12pZ