Tims Productions - Showreel

Herkesin anlatacak bir hikayesi olsun diye yola çıktık TIMS Prodüksiyon, 2006 yılında Timur Savcı tarafından kuruldu.
00:00
27.01.2016
34, 166, 167
Oy Ver
Paylaş

Hikaye

Şirketin ilk projesi, 2006 yılında Nihat Durak tarafından yönetilen "İlk Aşk" sinema filmi, hem seyircilerin hem de sinema eleştirmenlerinin takdirini kazandı.


Sonrasında ilk yayınlanan televizyon dizisi Kavak Yelleri oldu. On aylık bir senaryo ve cast çalışmasının ardından seyirciyle buluşan ve dört gencin hayatını anlatan Kavak Yelleri, yayınlandığı ilk günden itibaren milyonlarca gencin kendini bulduğu, nefes alabildiği, hüzünlendiği, neşelendiği bir hikaye olmayı başardı.


Derdest, Bir Bulut Olsam, Es-Es, Melekler Korusun, Çakıl Taşları, Mazi Kalbimde Yaradır, Küçük Sırlar, ve Suskunlar dizileri izlenene ve etki yaratan yapımlar oldu. 2011 yılının başında yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl ise Türkiye'nin en yüksek bütçeli yapımlarından biri olarak hem Türkiye'nin gündemine oturdu hem de 42 46 ülkede yaklaşık 200 milyon kişi tarafından takip edilen bir dizi oldu.


İlk Aşk, Aşk Tutulması, Aşk Geliyorum Demez ve Acı Aşk isimli dört uzun metraj ve RE isimli bir kısa film olmak üzere 5 filme imza atan TIMS, 2013 yılında da Mutlu Aile Defteri filmini vizyona soktu.