Hikaye

Söz'ün 38. Bölümünde;
Derman çok daha kapsamlı bir planı gerçekleştirmenin eşiğinde...Selim'in (Burak Çelik) tünelden yapacağı saldırıyı önlemek için var gücüyle uğraşan Yavuz (Tolga Sarıtaş) önderliğindeki Tim, destek için gelen teröristlerin oteldeki sivilleri rehin almasıyla yeni bir krizin ortasına düşer.
Tim, Mehmetçikleri zamanında bilgilendirmiş ama otelde büyük bir saldırının ortasında kalmıştır.
Derman'ın (Timur Acar) yönettiği teröristler ise Karabayır'da büyük bir kanlı saldırı düzenler. Hafız (Mustafa Yıldıran) önderliğindeki Tim bu saldırının daha da büyümesini önlerken yaşanan dehşetle acı bir şekilde yüzleşir.
Agah (Mehmet Özgür), Çolak'ın (Serhat Kılıç) sorgusundan aldığı istihbaratla sınır dışında bir ziyarete gider. Öğrendiği şeyler sonucunda aslında Derman'ın çok daha kapsamlı, dehşeti çok daha büyük bir planı gerçekleştirmenin eşiğinde olduğunu anlar.
Nazlı (İlayda Ildır) aklında yer eden kötü anılardan kurtulmak için intiharı denemiş ama ölümden dönmüştür. Fakat artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bahar ve Güler ona destek olmak için her zaman yanında olsalar da onu takip etmekten sıkılmayan başka bir kötülük daha vardır: Derman!Yönetmen - Yağız Alp Akaydın
Yapımcı - Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı - Fatmanur Sevinç
Senaryo - Ethem Özışık
Drama Direktörü - İlkay Doğan
Müzik - Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni - Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni - Cihan YeşiltarlaOyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, Ece Okay, İlayda Ildır,Yağmur Ün,Timur Acar.Söz Resmi YouTube Kanalını takip edin:
https://goo.gl/p9iCnFSöz Resmi Facebook Sayfası: https://goo.gl/loYG8t
Söz Twitter Sayfası: https://goo.gl/ojQKQR
Söz Instagram Sayfası: https://goo.gl/vqECPdTims & B Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://goo.gl/1TBbvJ
Tims & B Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://goo.gl/lQTyzQ
Tims & B Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): https://goo.gl/yF12pZ