Hikaye

Söz'ün 35. Bölümünde;
Derman'ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim'i yeni bir görev bekliyordur.
Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak (Serhat Kılıç) gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah (Mehmet Özgür) ve Yavuz'u (Tolga Sarıtaş) öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder. Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır.
Tim, Çolak'ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar (Aybüke Pusat) için Yavuz'la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır.
Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı (İlayda Ildır) ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.Yönetmen - Yağız Alp Akaydın
Yapımcı - Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı - Fatmanur Sevinç
Senaryo - Ethem Özışık
Drama Direktörü - İlkay Doğan
Müzik - Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni - Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni - Cihan YeşiltarlaOyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, Ece Okay, İlayda Ildır,Yağmur Ün.Söz Resmi YouTube Kanalını takip edin:
https://goo.gl/p9iCnFSöz Resmi Facebook Sayfası: https://goo.gl/loYG8t
Söz Twitter Sayfası: https://goo.gl/ojQKQR
Söz Instagram Sayfası: https://goo.gl/vqECPdTims & B Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://goo.gl/1TBbvJ
Tims & B Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://goo.gl/lQTyzQ
Tims & B Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): https://goo.gl/yF12pZ