Hikaye

Türkiye'nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi, 'SÖZ' 2. Sezon 26'ıncı bölümü ile 'Star TV' ekranlarında!

Türkiye'de ilk defa Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı iş birliği ile gerçekleştirilen 'SÖZ', bir “Özel Kuvvet Timi'nin" hikayesini konu alıyor.

Söz'ün 26. Bölümünde;

Teröristlerin pususuna düşen Tim, buradan kurtulmanın yolunu ararken Yavuz (Tolga Sarıtaş) ise Agâh'ı (Mehmet Özgür) hiç beklemediği bir halde bulur. Tim ve Yavuz için tehlike henüz geçmemiştir.

Annesinin ölümüyle ilgili öğrendiklerinin ardından Yavuz sinirli ve gergin bir ruh haline bürünür. Bu gerginlik Bahar (Aybüke Pusat) ile olan ilişkisine de yansıyacaktır. Tim'in yerini yabancı istihbarata söylemek zorunda kalan Eylem (Meriç Aral) ise bu hamlesi ile Avcı (Burak Sevinç) ve Ateş'i (Eren Vurdem) karşı karşıya getirir.

Erdem'e (Nihat Altınkaya) ulaştırılan çok önemli bir istihbarat, Türk Silahlı Kuvvetlerini harekete geçirir. Çolak (Serhat Kılıç) ve Büyükelçinin hain planlarına darbe indirmek üzere bir hava saldırısı düzenlenecektir. F16 uçakları için işaretleme yapmak üzere yola çıkan Tim hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu durum bütün operasyonu tehlikeye atacaktır.