Su'nun Annesini Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

Su'nun Annesini Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu 15 Mayıs 2015 14:38 Küçük Sırlar'da Su'nun öldüğü sandığı annesinin yaşadığını öğrenmesi üzerine diziye katılacak olan anneyi oynayacak isim belli oldu.

Küçük Sırlar'da Su'nun öldüğü sandığı annesinin yaşadığını öğrenmesi üzerine diziye katılacak olan anneyi oynayacak isim belli oldu. Su'nun annesini oynayacak kişi eski sabah şekeri Şebnem Dönmez. Geçtiğimiz hafta Su' ile annesinin birebir sahnelerinin çekimleri yapıldı. Şebnem Dönmez 18 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Küçük Sırlar'ın 10. bölümünden itibaren dizide olacak.Geniş oyuncu kadrosuyla izlenme rekorları kıracak gibi görünen Küçük Sırlar dizisinde; Sinem Kobal, Merve Bolugur, İpek Karapınar, Ecem Uzun, Burak Özçivit, Birkan Sokullu ve Kadir Doğulu oyuncuları yer almaktadır.

Genç ve dinamik kadrosuyla dikkat çeken "Küçük Sırlar" dizisinin ana teması; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar üzerine kurulu.