‘SÖZ’ 3 ÖDÜLLE PANTENE ALTIN KELEBEK' İN YILDIZI OLDU

‘SÖZ’ 3 ÖDÜLLE PANTENE ALTIN KELEBEK' İN YILDIZI OLDU 18 Aralık 2017 11:38 ‘SÖZ’ dizisi bu yıl 44.’sü düzenlenen Pantene Altın Kelebek ödüllerinde aldığı 3 ödülle gecenin yıldızı oldu.

'SÖZ' dizisi bu yıl 44.'sü düzenlenen Pantene Altın Kelebek ödüllerinde aldığı 3 ödülle gecenin yıldızı oldu.

Her bölümüyle reyting rekorları kıran yılın iddialı yapımı SÖZ, 44. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde 3 dalda ödülün sahibi oldu. 32 dalda ödül verilen gecede, En İyi Erkek Oyuncu Tolga Sarıtaş, En İyi Yönetmen Yağız Alp Akaydın, En İyi Dizi Müziği Atakan Ilgazdağ'a takdim edildi.

Gecede ödülünü En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Hale Soygazi'nin elinden alan Tolga Sarıtaş ' Dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Terör ölüm. Yeryüzünde hiçbir şey canlının yaşam hakkından daha önemli olmamalı. Bu proje de olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Terörsüz güzel günlere sözlere' sözleri büyük alkış aldı.

En İyi Yönetmen ödülünü Osman Sınav'dan alan Yağız Alp Akaydın 'İlk günden beri bize inanıp güvendiniz. Böyle bir ekiple çalıştığım için çok şanslı bir yönetmenim. Bu ödülü 7/24 görev başında olan tüm askerlere ithaf ediyorum' dedi.


Pantene Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Dizi Müziği ödülüne layık görülen Atakan Ilgazdağ, ödülünü ünlü sanatçı Kıraç'ın elinden aldı.

44. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde 3 ödül alarak geceye damgasını vuran SÖZ dizisi ekibi, gecenin finalinde objektiflere poz verdi.