“ÖLENE KADAR” BAŞLIYOR!

“ÖLENE KADAR”  BAŞLIYOR! 11 Ocak 2017 16:22 BEKLENEN GÜN GELDİ… AŞK, VİCDAN VE ADALET’İN HİKAYESİ

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini konu alan  “Ölene Kadar” bu akşam ATV ekranlarında başlıyor.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbet hapis cezasından kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

 

DEV KADRO, BÜYÜK BULUŞMA!

 

Konusu ve önemli isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla yeni yılın en önemli dramaları arasında yerini almaya hazırlanan “Ölene Kadar” da Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet hapis cezasına mahkum edilen, hapisten çıktıktan sonra da arkasından çevrilen oyunları öğrenmeye çalışan ve gerçeği arayan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkarken; Fahriye Evcen; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbet cezasına son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

 

İlk kez kötü bir karakter ile seyircinin karşısına çıkacak olan Sarp Levendoğlu, istediği şeyleri elde etmek ve sahip olduğu imkanları elinde tutmak adına her şeyi göze alan ve Dağhan’ın hapisten çıkmasıyla birlikte hayatında ikinci kez her şeyini kaybetme riskiyle yüz yüze gelen “Ender” karakterine can verirken, Gülcan Arslan uğruna her şeyden vazgeçtiği ve karnında çocuğunu taşıdığı adamın babasını öldürdüğünü öğrendiğinde yaşadığı büyük yıkımın ardından, çocukluk arkadaşı Ender ile evlenen ve Dağhan’ın hapisten çıkmasıyla Ender ile Dağhan arasında kalan “Beril” karakterine hayat veriyor.

 

Tüm bu olaylar döngüsünün içinde hayatı zorluklarla geçmiş, hayattaki tek varlığı olan kız kardeşini korumaya adamış ve kardeşinin hastalanmasıyla birlikte geri dönüşü olmayan bir yola adım atmış olan “Yılmaz” karakterinde ise başarılı oyuncu Tansu Biçer yer alıyor.

 

Uzun süredir büyük merakla beklenen “Ölene Kadar”ın oyuncu kadrosunda Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yanı sıra Sarp Levendoğlu Gülcan Arslan, ve Tansu Biçer başrollerde yer alırken onlara Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter,  Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz gibi birbirinden önemli isimler eşlik ediyor.

Yeni yılın en iddialı projesi “Ölene Kadar” bu akşam (12 Ocak Perşembe) saat 20:00’da ATV ekranlarında seyirci ile buluşuyor.