ENGİN AKYÜREK VE FAHRİYE EVCEN’İN YAKINLAŞMA SAHNESİ...

ENGİN AKYÜREK VE FAHRİYE EVCEN’İN YAKINLAŞMA SAHNESİ SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU! 25 Ocak 2017 14:49 Perşembe akşamı ikinci bölümü yayınlanan “Ölene Kadar” sosyal medyada Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in hayranları tarafından yılın ikilisi olarak tanımlandı ve en çok konuşulanlar arasına girdi. Özellikle Engin Akyürek’in canlandırdığı Dağhan ve Fahriye Evcen’in hayat verdiği Selvi karakterinin yakınlaştığı sahneler sosyal medyada çok konuşuldu.

Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer’in rol aldığı “Ölene Kadar” dizisinde birinci bölümde açığa çıkan sırların ardından yeni bölümde karakterlerin birbirleriyle yüzleşmesine sahne oldu.

 

Dağhan'ın ilk olarak davadaki gizli tanığı yani kendisini aradığını öğrenen Selvi, köşeye sıkıştı. Yıllar önce hapse girmesine sebep olduğu Dağhan'ı vicdanının sesini dinleyerek esaretinden kurtaran Selvi, şimdi ise gizli tanıklığının ortaya çıkmaması için elinden geleni yapacak.

 

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı “Ölene Kadar” heyecan dolu 3. bölümüyle Perşembe akşamı ATV ekranlarında.