ENGİN AKYÜREK GEÇMİŞİN PEŞİNDE!

ENGİN AKYÜREK GEÇMİŞİN PEŞİNDE! 04 Ocak 2017 18:12 “Geçmişin kapıları açıldı… Ölene Kadar sürecek bir savaş ve bir aşk böylece başladı…”

Başarılı oyuncu Engin Akyürek, uzun bir aradan sonra “Ölene Kadar” dizisiyle, ATV ekranında izleyicisiyle buluşuyor. Engin Akyürek dizide; müebbet hapse mahkum edilişinin 11’inci yılında tek celsede mahkumiyetinden kurtulan ve geçmişinin peşine düşen Dağhan karakterini canlandırıyor.

 

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer’in yer aldığı “Ölene Kadar” dizisi yayınlanan ilk teaser’ı ile büyük ses getirdi.

 

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini konu alan “Ölene Kadar” dizisinde Engin Akyürek, bu kez hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Dağhan, 11 yıl hapis yatmış ve hayata dair tüm umutlarını yitirmişken çıkagelen bir yabancı sayesinde yeniden yaşamına döner. Ama tek farkla…Artık o masum adam, 11 sene önce dahil edildiği oyunu bozmak için her şeyi göze alacaktır.

 

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Engin Akyürek’in “Ölene Kara” dizisinde canlandıracağı “Dağhan” karakteri de hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Teaserın yayınlanmasıyla birlikte Türkiye’deki hayranlarının yanı sıra tüm dünyada ki, özellikle Ortadoğu ve Latin Amerika’daki hayranları da büyük ilgi gösterdi.

 

Şimdiden büyük merakla beklenen “Ölene Kadar”ın oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, ve Tansu Biçer başrollerde yer alırken onlara Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter,  Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz gibi birbirinden önemli isimler eşlik ediyor.

Yeni yılın en iddialı projesi “Ölene Kadar” Ocak ayında ATV ekranlarında seyirci ile buluşacak.