DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE AYNI ANDA “ÖLENE KADAR” İZLENDİ

DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE AYNI ANDA “ÖLENE KADAR” İZLENDİ 13 Ocak 2017 17:18 Dün akşam ilk bölümü yayınlanan “Ölene Kadar” izleyenler tarafından tam not aldı.

Dizinin başrol oyuncularından Engin Akyürek ve Fahriye Evcen sosyal medyada yılın ikilisi olarak en çok konuşulanlar arasına girdi. Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in dünya genelindeki fanları saat farklarına göre olan yayın saatlerini sosyal medya üzerinden birbiriyle paylaştı.

 

Arjantin, Irak, Mısır, Suudi Arabistan, Cezayir gibi dünyanın bir çok ülkesinden izleyicilerin internet üzerinden eş zamanlı izleyip takip ettiği dizi aynı zamanda bu ülkelerde de Trend Topic listelerine girdi.

 

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in dünya genelindeki fanları saat farklarına göre olan yayın saatlerini sosyal medya üzerinden birbiriyle paylaştı.

 

Aldığı reytingle de iddiasını ortaya koyan dizinin ikinci bölümünde  ne olacağı şimdiden merak konusu oldu.

 

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini konu alıyor.