Hikaye

Yapımını Tims Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı, Fox Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 19. (49) Bölümünde; Sultan Murad suikasta uğruyor!

Sultan Murad (Metin Akdülger), hakkında idam kararı verdiği Farya'nın hamile olduğunu öğrenir. İkili yüzleşir. Farya (Farah Zeynep Abdullah) ve Sultan Murad arasında derin, aşılmaz bir uçurum vardır artık…

Gülbahar Sultan'ın yaşadığını öğrenen Kösem Sultan ( Nurgül Yeşilçay), Bayezid'le karşı karşıya gelir. Bayezid'e son bir şans vereceğini söyleyen Valide Kösem Sultan, hiç ummadığı bir cevap alır… Sinan Paşa ve Gülbahar Sultan, Şehzade Bayezid'i tahta çıkarmak için bütün imkanları seferber eder. Hatta bu uğurda acemler ile anlaşır.

Silahtar (Caner Cindoruk), bir gece eve sarhoş gelir. tike Sultan'la gergin bir konuşmadan sonra yakınlaşırlar. tike için yeni bir umut doğar.

Sultan Murad, Revan seferine çıkar. Şehzade Bayezid'i de yanında götürür. Kösem Sultan ise payitahtın her yanında Gülbahar Sultan'ı arar. Uzun bir arayıştan sonra Kösem Sultan, Gülbahar Sultan'ın karşısına çıkar. Sultan Murad'la beraber sefere giden Bayezid ise abisine büyük bir suikast düzenler.

Tüm bölümleri izlemek için tıklayın: https://goo.gl/ljtfOU

Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi YouTube Kanalını takip edin: https://goo.gl/7o7XHk

Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi Facebook Sayfası: https://goo.gl/iI1UNQ
Muhteşem Yüzyıl Kösem Twitter Sayfası: https://goo.gl/sfc7Wa
Muhteşem Yüzyıl Kösem Instagram Sayfası: https://goo.gl/8QGsIu
Muhteşem Yüzyıl Kösem'i N'oluyo'da yorumlayın: http://bit.ly/1RMQuw0

Tims Muhteşem Yüzyıl Kösem Sayfası:
http://tims.tv/serie/muhtesem-yuzyil-...
Tims Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://goo.gl/NXjRta
Tims Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://goo.gl/yVvgH0