Hikaye

Yapımını Tims Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı, Fox Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 17. (47) Bölümünde; Sultan Murad en büyük düşmanıyla yüzleşiyor!

Kösem Sultan (Nurgül Yeşilçay) saraya yürüyen ahaliyle karşı karşıya kalıyor! Kösem Sultan öfkeli kalabalığı dağıtabilecek midir?

Sırra kadem basan Sultan Murad sonunda saraya geri döner. En büyük düşmanıyla yüzleşen Sultan Murad (Metin Akdülger), payitahta yeni yasakları ilan eder…

Şehzade Bayezid, Gülbahar Sultanın yaşadığını öğrenen Kâsım'a büyük bir oyun oynar. Buna rağmen Şehzade Kâsım olan biteni Sultan 4. Murad'a anlatır. Sultan Murad, Bayezid'e ağır bir ceza verir.

Silahtar'la (Caner Cindoruk) arası bir türlü düzelmeyen tike Sultan, Silahtar'a içini döküyor! Silahtar ve tike Sultan arasındaki buzlar eriyecek midir?

Gülbahar Sultan'ın yaşadığından şüphe eden Kösem Sultan, mezarını açtırır. Gülbahar Sultanın hayatta olduğu ortaya çıkacak mıdır?

Gidişattan memnun olmayan Valide Kösem Sultan gizlice divanı toplar. Sultan Murad, Kösem Sultan'ı divanda basar ve ana oğul karşı karşıya gelir…

Tüm bölümleri izlemek için tıklayın: https://goo.gl/ljtfOU

Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi YouTube Kanalını takip edin: https://goo.gl/7o7XHk

Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi Facebook Sayfası: https://goo.gl/iI1UNQ
Muhteşem Yüzyıl Kösem Twitter Sayfası: https://goo.gl/sfc7Wa
Muhteşem Yüzyıl Kösem Instagram Sayfası: https://goo.gl/8QGsIu
Muhteşem Yüzyıl Kösem'i N'oluyo'da yorumlayın: http://bit.ly/1RMQuw0

Tims Muhteşem Yüzyıl Kösem Sayfası:
http://tims.tv/serie/muhtesem-yuzyil-...
Tims Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://goo.gl/NXjRta
Tims Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://goo.gl/yVvgH0