Hikaye

Yapımını Tims Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı, Fox Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 44. Bölümünde; Sultan Murad düşmanlarının kim olduğunu öğreniyor!

Sultan Murad (Metin Akdülger) ve Şehzadeler İznik'te suikasta uğrar. Bu ihaneti son anda öğrenen Sultan Murad'a hiç ummadığı biri yardım eder. Gülbahar Sultan ve Sinan Paşa'nın iş birliği ifşa olur. Bu iş birliğini öğrenen Ester hatun ne yapacaktır?

Valide Kösem Sultan (Nurgül Yeşilçay), Gülbahar Sultan'a büyük bir ceza verir. Şehzade Bayezid'e tarafını seçmesini söyler. Validesi ve kardeşleri arasında kalan Bayezid kimi seçecektir?

Sultan 4.Murad payitahta yeni gözdesiyle döner. Dört gözle Sultan Murad'ın gelmesini bekleyen Farya (Farah Zeynep Abdullah) hareme gelen yeni gözdenin derin hayal kırıklığını yaşar.

Gülbahar Sultan, Farya'ya her şeyi itiraf eden bir mektup yazar. Farya bu mektup sayesinde bebeğini öldüren ve Kösem Sultanın mührünü çalan kişinin Ayşe olduğunu öğrenir. Ayşe'nin akıbeti ne olacaktır?

Şeyhülislam Ahizâde Efendinin, Gülbahar Sultan'la beraber, ihanet içinde olduğunu öğrenen Sultan Murad, bugüne dek görülmemiş bir karar verir. Bu karar hem Kösem Sultan hem de ahali arasında yankı uyandırır.

Tüm bölümleri izlemek için tıklayın: https://goo.gl/ljtfOU

Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi YouTube Kanalını takip edin: https://goo.gl/7o7XHk

Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi Facebook Sayfası: https://goo.gl/iI1UNQ
Muhteşem Yüzyıl Kösem Twitter Sayfası: https://goo.gl/sfc7Wa
Muhteşem Yüzyıl Kösem Instagram Sayfası: https://goo.gl/8QGsIu
Muhteşem Yüzyıl Kösem'i N'oluyo'da yorumlayın: http://bit.ly/1RMQuw0

Tims Muhteşem Yüzyıl Kösem Sayfası:
http://tims.tv/serie/muhtesem-yuzyil-...
Tims Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://goo.gl/NXjRta
Tims Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://goo.gl/yVvgH0