Muhteşem Yüzyıl

Sezon 3 - Bölüm 75 Muhteşem Yüzyıl 75.Bölüm

Manisa Sarayı'na torunu görmeye giden Sultan Süleyman, Şehzade Mehmet'in geçirdiği kazayla altüst olur. Hürrem oğlunun ölümle burun buruna...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Manisa Sarayı'na torunu görmeye giden Sultan Süleyman, Şehzade Mehmet'in geçirdiği kazayla altüst olur. Hürrem oğlunun ölümle burun buruna gelmesinden Mustafa'yı sorumlu tutar. Sultan Süleyman'ın da kafasında Mustafa'yla ilgili soru işaretleri oluşur. Süleyman'la oğlu Mustafa arasında ilk defa bu derece gergin anlar yaşanır.

Mehmet'in şokunu üzerinden atamayan Süleyman'a Firuze'nin attan düşerek yaralandığı haberi gelir. Nigar, yıllardır öldüğü sandığı kızına kavuşuyor. Kızına kavuşan Nigar, kızını yanına almak için elinden gelen her şeyi yapacak.

Sultan Süleyman ve Hürrem Mehmet'in iyileşmesinden sonra Manisa Sarayı'na veda ederek İstanbul'a döner. Fakat Hürrem karşısında Firuze'yi görünce Rüstem Ağa'ya ateş püskürür. Rüstem Ağa Firuze ile ilgili öğrendiği sırrı Hürrem Sultan'a anlatır. Hürrem elindeki en büyük kozu kullanmak için harekete geçiyor. Hürrem'in Firuze hakkında öğrendiği sır Firuze'nin sonu mu olacak?