Muhteşem Yüzyıl

Sezon 3 - Bölüm 74 Muhteşem Yüzyıl - 74.Bölüm

Hatice'nin korkuları gerçekleşiyor. İbrahim Paşa'nın Nigar'dan olma çocuğuyla aynı evde yaşamak zorunda kalıyor. Hatice ile İbrahim'in arası bu...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Hatice'nin korkuları gerçekleşiyor. İbrahim Paşa'nın Nigar'dan olma çocuğuyla aynı evde yaşamak zorunda kalıyor. Hatice ile İbrahim'in arası bu olayla birlikte tekrar açılıyor.

Firuze konusunda İbrahim ile anlaşma yapan Hürrem, İbrahim'in oyunu karşısında şaşkına dönüyor. İbrahim'in sözünü tutmaması üzerine Hürrem, Rüstem Paşa'ya ölümcül bir emir verir.

Fransız elçileriyle görüşmeleri devam eden İbrahim, görüşmeler sırasında haddini aşacak sözler söyleyerek hayatını tehlikeye atar. Mihrimah ve Taşlıcalı Yahya herkesten gizli buluşmaya başlıyorlar.

Süleyman ve Hürrem sonunda Manisa Sarayı'ndadır. Sultan Süleyman, Mustafa'nın Helena'ya nikâh kıymak istediğini duyunca hayal kırıklığına uğrar.

Hürrem'in emrini yerine getirmeye çalışan Rüstem, Firuze'yle alakalı herkesi derinden sarsacak büyük bir sırrı öğrenir. Rüstem Ağa'nın Firuze'yle ilgili öğrendiği gerçek ne?