Muhteşem Yüzyıl

Sezon 3 - Bölüm 70 Muhteşem Yüzyıl - 70.Bölüm

Hürrem sonunda Süleyman ile halvete giren Firuze'nin kim olduğunu anlıyor. Firuze Şehzade Mehmet ile halvete zorlanır. Bu zorlamaya dayanamayan...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Hürrem sonunda Süleyman ile halvete giren Firuze'nin kim olduğunu anlıyor. Firuze Şehzade Mehmet ile halvete zorlanır. Bu zorlamaya dayanamayan Firuze, Hürrem ile yüzleşmek zorunda kalır. Hürrem'in artık her şeyi öğrenmesi üzerine, Firuze gözdeler katına alenen çıkmaya başlar.

İlk defa Sultan Süleyman'ı kaybetme korkusu yaşayan Hürrem, Firuze'nin ihanetinin bedelini ağır ödetir. Hürrem, Firuze'den tamamen kurtulma yöntemleri aramaya başlar.

Sultan Süleyman'ın seferden dönmesiyle Manisa Sarayı'na dönen Mustafa hemen Helena'yı görmeye gider. Helena'nın babası tarafından zorla evlendirilmek üzere Mustafa hayal kırıklığına uğrar.

İbrahim Paşa, Hatice ile barışma yolları arar. Hatice'nin gönlünü anlamaya çalışan İbrahim bir buluşma ayarlar. Bu buluşma tekrar ikilinin arasında yakınlaşmayı sağlayacak mı? İbrahim Paşa, yokluğunda yerine geçen Rüstem Ağa'yı payitahttan uzaklaştırabilecek mi?