Muhteşem Yüzyıl

Sezon 3 - Bölüm 69 Muhteşem Yüzyıl - 69.Bölüm

Hürrem, Sultan Süleyman'ın yokluğunda Hatice Sultan'ı öldürmeye çalışır. Bunun için Gülşah'ı görevlendirir fakat Gülşah bu konuda başarılı...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Hürrem, Sultan Süleyman'ın yokluğunda Hatice Sultan'ı öldürmeye çalışır. Bunun için Gülşah'ı görevlendirir fakat Gülşah bu konuda başarılı olamaz. Mahidevran'ın son anda odaya girmesiyle Gülşah'ı Hatice Sultan'ı öldürmeye çalışırken yakalar. Ama kimse bir türlü Gülşah'ın buna tek başına teşebbüs ettiğine inanmaz.

Süleyman ve İbrahim uzun süren seferden dönerler. Saray büyük bir sevinç içerisindedir. Sultan Süleyman'ın gelir gelmez kimi görmek isteyeceği herkes tarafından büyük merak uyandırıyor.

Süleyman, Hürrem Sultan mı yoksa Firuze'yi mi görmek isteyecek?

Bu arada İbrahim ile Hatice uzun zaman sonra ilk defa bir araya geliyorlar. Aralarında soğuk rüzgarlar esiyor. Nigar'ın sarayda oluşu Hatice ve İbrahim'in aralarındaki gerginliği daha da arttırıyor. Tüm bu yaşananlara rağmen İbrahim Paşa kendini Hatice'ye affettirebilecek mi?

Hürrem, hala aradığı kadının dairesine soktuğu Firuze olduğunu anlamamıştır. Hürrem Firuze'nin Süleyman'ın yeni gözdesi olduğunu öğrenecek mi?