Muhteşem Yüzyıl

Sezon 3 - Bölüm 68 Muhteşem Yüzyıl - 68.Bölüm

Hatice Sultan'ın oyununa karşılık Hürrem, Nigar'ı saraya tekrar getirir. Nigar'ın saraya tekrar dönmesi Hatice'yi çileden çıkartıyor. Bu durum...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Hatice Sultan'ın oyununa karşılık Hürrem, Nigar'ı saraya tekrar getirir. Nigar'ın saraya tekrar dönmesi Hatice'yi çileden çıkartıyor. Bu durum karşısında Mustafa, Nigar'ı saraydan atmak ister. Hürrem Nigar'ı sarayda tutmak için mükemmel bir plan yapmıştır.

Seferde olan Sultan Süleyman, aklından bir türlü çıkaramadığı yeni gözdesi Firuze'ye mektup yazar. Süleyman'ın Firuze'ye yazdığı mektup Hürrem'in eline geçer. Hürrem mektubu okuduktan sonra büyük bir hata işlediğini, yanlış cariyeyi öldürdüğünü anlar. Gülşah'ın da yardımıyla aradıkları cariyenin Firuze olduğunu anlarlar.

Diğer yandan Süleyman, Tebriz'de İbrahim'le karşı karşıya gelir. İbrahim'in "Serasker Sultan" unvanını kullanması ve Hatice'yi Nigar ile aldatması nedeniyle aralarında gergin bir konuşma geçer. Süleyman can arkadaşı olarak gördüğü İbrahim'e nasıl bir ceza verecek?

Kıskançlık krizine giren Hürrem Sultan, Firuze'yi yakalayabilecek mi? Hürrem, Sultanının kendisine karşı ilgisini yavaş yavaş kaybediyor mu?