Muhteşem Yüzyıl

Sezon 3 - Bölüm 65 Muhteşem Yüzyıl - 65.Bölüm

Hürrem'in Valide Sultan'ın dairesine taşınması Sultan Süleyman'ın sert tepkisine neden olacak. Sinirine hakim olamayan Hatice, Hürrem'e tokat...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Hürrem'in Valide Sultan'ın dairesine taşınması Sultan Süleyman'ın sert tepkisine neden olacak. Sinirine hakim olamayan Hatice, Hürrem'e tokat atar. Hürrem bu tokat karşısında sessiz kalmayı tercih eder.

Hürrem'e sinirlenen Sultan Süleyman, çocuklarını da alarak Hürrem'e haber vermeden Av Köşkü'ne gider. Av Köşkü'nde Mihrimah kaza geçirir. Rüstem Mihrimah'ın kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atar.

Hürrem Av Köşkü'ne giderken köle tacirlerinin elinden Firuze adında kadını satın alır. Firuze kendini biranda haremde bulur...

Doğu seferinde pusuya düşürülen İbrahim'in haberi saraya ulaşır. Hatice aldığı haber karşısında fenalaşır. Rüstem Ağa'nın da yardımıyla Hürrem, İskender Çelebi'den İbrahim ile ilgili canına mal olacak bir ricada bulunur. Hürrem'in Çelebi'den yapmasını istediği şey ne?

Şehzade Mustafa avda karşılaştığı Rum kızı Helena'yla karşılaşır. Helena'nın duru güzelliği Şehzadeyi çok etkiler. Helena ile konuşmaya çalışan Şehzade Mustafa Helena'nın soğuk tavrıyla karşılaşacak.