Muhteşem Yüzyıl

Sezon 2 - Bölüm 63 Muhteşem Yüzyıl - 63.Bölüm - Sezon Finali

Nigar saraydan kaçmaya çalışır fakat Hatice Sultan Nigar'ı kaçmak üzereyken yakalar. İbrahim'le olan aşkını öğrenen Hatice, Nigar'ı görünce...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Nigar saraydan kaçmaya çalışır fakat Hatice Sultan Nigar'ı kaçmak üzereyken yakalar. İbrahim'le olan aşkını öğrenen Hatice, Nigar'ı görünce kendine hakim olamaz. Nigar Hatice ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Nigar, İbrahim'le olan ilişkisini soran Hatice'ye karnındaki bebeğin Nasuh Efendi'den olduğunu söyleyerek inandırmaya çalışır. Hatice'nin aklı Nigar'ın söyledikleriyle iyice karışır ve Hürrem'le konuşmaya karar verir.

Sancağa gitmeye hazırlanan Şehzade Mustafa'ya görkemli bir veda hazırlanır. Süleyman oğluna güzel bir ders verir ve sancağa uğurlar.

Efendi Hazretlerine ulaşmak isteyen İbrahim Paşa, zorlu bir çatışmanın içersine girer. Ve sonunda Efendi Hazretlerine ulaşır ama karşısında hiç de beklemediği birini bulur.

Hürrem ile yüzleşen Hatice, Hürrem'e inanmak istemez fakat Hürrem Hatice'nin karşısına bu aşka tanıklık eden birini çıkartır. Bunun üzerine doğruları söyleyecek mi?