Muhteşem Yüzyıl

Sezon 2 - Bölüm 60 Muhteşem Yüzyıl - 60.Bölüm

Sarayda İbrahim ve Nigar aşkını beklenmedik bir kişi daha öğreniyor. İbrahim ve Nigar sarayda gizlice konuşurken Gülşah kulak misafiri oluyor....

Oyuncular:
, , , , , Tümü
06.05.2015

Hikaye

Sarayda İbrahim ve Nigar aşkını beklenmedik bir kişi daha öğreniyor. İbrahim ve Nigar sarayda gizlice konuşurken Gülşah kulak misafiri oluyor. Gülşah,İbrahim ve Nigar arasında geçen diyaloğu hiç zaman kaybetmeden Hürrem ile paylaşıyor.

Hürrem'den korkan Nigar, Mahidevran'dan gizli Hürrem'in isteklerini yerine getirmeye çalışır. Mahidevran Nigar'ın ikili oynadığını öğrenince Nigar'a karşı cephe alır. İbrahim Paşa Nigar'ın bu hareketleri karşısında kendini daha fazla tehlikeye atmamak için Nigar'ı saraydan uzaklaştırmaya çalışır.

Şehzade Mustafa ile Fatma arasında yakınlık başlıyor. Mustafa farkında olmasan Fatma'ya karşı yoğun duygular beslemeye başlar.

İskender Çelebi ve İbrahim arasındaki sorun daha da büyüyor. İbrahim, Çelebi sorununu ortadan kaldırmak için İskender Çelebi'yi görevden alır. Sultan'a sormadan İbrahim'in vermiş olduğu karar Süleyman'ın sert tepkisine neden olur.