Muhteşem Yüzyıl

Sezon 2 - Bölüm 33 Muhteşem Yüzyıl - 33.Bölüm

Tamamen kendi eseri olan kolyeyi Prenses İsabella'ya hediye eden Süleyman, Hürrem'in yıkılmasına sebep oluyor. Hürrem kolyeyi İsabella'nın...

Oyuncular:
, , , , , Tümü
05.05.2015

Hikaye

Tamamen kendi eseri olan kolyeyi Prenses İsabella'ya hediye eden Süleyman, Hürrem'in yıkılmasına sebep oluyor. Hürrem kolyeyi İsabella'nın boynunda görünce ne yapacağını bilemiyor. Hürrem bundan sonra İsabella'ya ne yapacak? Boynundaki kolyeyi almaya çalışacak mı?

İki kadın arasında kalan İbrahim hastalanır. İbrahim'in hastalığı üzerine Nigar onu iyileştirmek için elinden geleni yapar fakat bu durum Hatice Sultan'ı rahatsız eder.

İbrahim Paşa, Bali Bey'e Armin'i babasına teslim etmesini söylemişti fakat Bali bey Armin'i babasına teslim etmemiş. İbrahim Paşa bu haberi duyunca çok sinirleniyor ve emrine uymadığı için Bali Bey hakkında bir karar vermek zorunda kalıyor.

Valide Sultan Süleyman'ın yeni gözdesi İsabella'yı görmek için sarayda bir eğlence düzenler. Eğlenceye İsabella'da davet edilir. Bu durumdan Hürrem'in haberi yoktur. Hürrem sarayda düzenlenen eğlenceye İsabella'nın da geleceğini duyunca ne yapacak?