Hikaye

Gülperi (Nurgül Yeşilçay) kendini feda eder ve Şeyma'nın (Ece Sükan) hayatı karşılığında Eyüp'le (Erkan Bektaş) gider. Hasan (Burak Dakak) annesini kurtarabilmek için büyük öfke duyduğu biriyle işbirliği yapmak zorunda kalacaktır.
Eyüp, Gülperi'yi boşanmazsa çok değer verdiği birini öldürmekle tehdit eder. Kadir (Timuçin Esen) ise başındaki büyük tehlikeden habersiz kaçak hayatı süren Eyüp'ü aramaktadır.
Hasan, Eyüp'ün kendisine ve annesine söylediklerinin ağırlığı altında ezilir. Yakup Ağa (Tarık Papuççuoğlu) da Eyüp'ün firarıyla korku dolu günler geçirmeye başlamıştır. Konaktaki güvenlik önlemlerini artırsa da kurtuluşunun öfkeli Hasan'ı kullanmaktan geçtiğini anlar.
Suna başlarına gelen olayların sorumlusu olarak Gülperi'yi görmektedir. Şeyma'yı yanına, Kadir'in evine alır. Ancak Şeyma kendini kaybedecek ve hem Gülperi hem Artemis'e (Ezgi Gör) zarar verecek korkunç bir hareket yapar. Bu olay sonunda Artemis ile annesinin ilişkisi zarar görürken Kadir de kızının velayetini almak için bir mücadeleye girişir.
Gülperi ve Kadir sorunlara karşı aşklarının ardında dururlar. Kadir tam Eyüp'ü yakalamışken Hasan'ın tabancasından çıkan bir kurşun yanlış hedefi vurur ve mutluluk hesapları alt üst olur.
Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Şenol Sönmez
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Senaryo: Meryem Gür & Cüneyt Bolak & S.Cenk Boğatur & M.Cem Görgeç
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Jenerik Müziği: Cem ÖgetOyuncular: Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Erkan Bektaş, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi GörGülperi Resmi Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/gulperidizi
Gülperi Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/gulperidizi
Gülperi Resmi Twitter Sayfası: https://www.twitter.com/gulperidizi