Hikaye

ÇALIKUŞU 25. BÖLÜM ÖZETİ:

"Feride gerçekleri kabullenecek mi?"

Feride'den günlerdir gerçekleri sakladığı için utanan ve vicdanı sızlayan Kamran, olacak her şeyi göze alıp, doğruları Feride'ye anlatmaya karar verir... Gelecekleri, Feride'nin vereceği karara bağlıdır. Feride olanları kabul eder mi? Yoksa sonsuza kadar Kamran'dan gider mi?

Kamran'ı üzmek, nişanlısıyla arasını bozmak isteyen Azelya ise ikisinin kaldıkları kulübeye gider. Kamran'ın canını yakarak kendi acısını hafifletmek ister. Bunu öğrenen Yusuf, Azelya'ya engel olmak için harekete geçer ancak acele etmesi gerekecektir.

Neriman sokağa atılınca hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Hem kendisinin hem de bebeğin hayatı tehlikededir. Kamran, hastaneye çağrılır. Bebeği kendi çocuğu sanan Kamran, yine bir kararın eşiğindedir.

Feride, Neriman'ın Kamran'dan gebe olduğunu öğrenince ne yapacaktır? Kaçıp gitmek ya da gerçekleri kabullenip yaşamaya devam etmek... Yaşam, seçimlerden ibarettir.

Yapımcılığını Tims Productions'ın yaptığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz'ın yazdığı Çalıkuşu, 10 Nisan Perşembe akşamı Saat 20.00'de Kanal D ekranlarında.