Hikaye

Yapımcılığını Tims Productions'ın yaptığı yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği Çalıkuşun'da; Göz aşkı görür. Gönül aşkı ister. Dil, söze gelir.

Feride, Kamran'a çok kırgın ve kızgındır.Feride(Fahriye Evcen), Kamran'a (Burak Özçivit) çok kırgın ve kızgındır. Kamran, Feride'ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır...

Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin, Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır. Feride huzursuz bu durumun üstesinden nasıl geleceğini düşünür. Ya oyun deyip geçecektir ya da intikam peşinde koşacaktır...

Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir... Kamran ise Bursa'ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar.

Selim'in Feride'ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran'dan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir. Feride'yi kıskanmaya başlamıştır. Gelelim Neriman'a: Kamran ile Feride arasında bir şeyler olduğunu sezen Neriman (Begüm Kütük) telaşlanır. Aşığını kaybetmekten korkar.
Çalıkuşu Resmi YouTube kanalı: https://goo.gl/ctMltz

Tims Resmi Facebook Sayfası(Official Facebook Page): https://goo.gl/IV25TW

Çalıkuşu HD bölümler için tıklayın... https://goo.gl/8pHOhl

Çalıkuşu fragmanlar için tıklayın... https://goo.gl/ZJTrG7 https://goo.gl/2QjFg7

Çalıkuşu popüler videolar için tıklayın... https://goo.gl/JDOKoD