Hikaye

Bir taraftan sürdürdüğü yalan, bir taraftan ayrılık korkusu Kamran'ı (Burak Özçivit) iyice kuşatır. Kamran'ın Feride'ye (Fahriye Evcen) söylediği yalan çığ gibi büyür. Artık vicdanı da bu yalanı daha fazla taşıyamaz. Çok iyi bilir ki Feride, gerçekleri öğrenince her şey bitecektir. Ne yapacağını bilemez. Kamran'ı ayrılık korkusu sarar. Gerçekleri Feride'ye söylemek kolay değildir. Kamran ne yapacaktır?

Azelya (Hande Soral), Besime'den (Elif İskender) aileyle ilgili bir çok bilgi alınca çok sevinir. Neriman'ın (Begüm Kütük) gebelik haberini Feride'ye söylemek için aceleyle yola koyulur. Öte yandan Besime Hanım, Azelya'dan şüphelenir, ona güvenmez. Kapı arkasından duydukları Besime Hanım'ı haklı çıkarır.

Karısına haksızlık yaptığının farkında olan Seyfettin Bey (Mehmet Özgür), son derece üzgündür. İçi içini yer. Af dilemeye gider. Dağılan ailesini tekrar toplamak ister.

Neriman'ın evde yarattığı huzursuzluk sinirleri iyice bozunca, bir gece yarısı Neriman konaktan kovulur. Merhamet etseler kabus devam edecek, etmeseler kötülük intikam peşinde koşacaktır.