Hikaye

Yapımcılığını Tims Productions'ın yaptığı yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği Çalıkuşun'da; "Feride tehlikede!"

Feride (Fahriye Evcen) ile Kamran'ın (Burak Özçivit) zor aşklarının üstüne yeniden gölge düşer. Kendini kaybedip konağı basan Selim'in tek bir amacı vardır: Feride... Evin erkeklerinin olmadığı bu anlarda, evdeki kadınlar bu saldırıyla başa çıkamazlar. Selim, Feride'yi zorla kaçırarak bilinmeyen bir yere götürür. Bu karmaşa sırasında Necmiye, vurularak yaralanır. Olanlara tanık olan çaresiz Besime Hanım kendini kaybeder.

Müjgan, bu kötü haberi Kamran'a yetiştirir. Feride'nin kaçırılmasını polisten gizleyen Kamran, Selim'i kendisi cezalandırmak ister. Yusuf'la (Hilmi Cem İntepe) birlikte ikisini aramaya başlarlar. Küçük bir bilgi, onları Dilencilerin Hanı'na götürür.

Feride çaresizlikle kurtarılmayı bekler. Dualar eder. Yalvarır. Selim (Deniz Celiloğlu), merhamet etmez. Ya evleneceklerdir yada her ikisi de ölene kadar bitmeyecektir. Hayat artık, bir ipin ve bir namlunun ucundadır.
Çalıkuşu Resmi YouTube kanalı: https://goo.gl/ctMltz

Tims Resmi Facebook Sayfası(Official Facebook Page): https://goo.gl/IV25TW

Çalıkuşu HD bölümler için tıklayın... https://goo.gl/8pHOhl

Çalıkuşu fragmanlar için tıklayın... https://goo.gl/ZJTrG7 https://goo.gl/2QjFg7

Çalıkuşu popüler videolar için tıklayın... https://goo.gl/JDOKoD