Hikaye

Yapımcılığını Tims Production'ın yaptığı yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği Çalıkuşun'da

Beş yaşındayken annesini kaybeden Feride (Fahriye Evcen), asker babası Nizamettin beyin hiç zaman kaybetmeden vazife başına dönmek zorunda oluşu yüzünden, yatılı okula verilir. Annesinin ölümünü henüz sindiremeden babası da uzaklaşmıştır hayatından. Bu son vedasıdır babasına, son dokunuştur.... kimsenin bilmediği.

Feride 12 yaşına geldiğinde, teyzesi Besime' nin (Elif İskender) konağına babasının şehit haberi gelir. Hayat bir bir sevdiklerini almaktadır. Feride öksüz, Feride yetim, Feride hırçın..... Herkes acısını başka yaşar: yaramazlıkla, hırçınlıkla ve türlü oyunlarla...

İzin günleri Besime teyzenin konağında kuzenleri; Necmiye (Ebru Helvacıoğlu) ve Kamran'la (Burak Özçivit) geçer. Yıllar acele eder. Genç kızdır Feride, Kamran'sa yakışıklı bir hekim.. Ateş ve baruttur onlar.

Fransız Mektebinde herkes gönül verir birine. Sevilmeyi hak etmediğini düşünen Feride, yüreğindeki kıpırtılardan korkar. Farkedilmeyi bekler, kaçar. Gözleri değince onun gözlerine, bakışlarını kaçırır. Yanyana gelince, kalbinin çağrısının duyulmasından korkar. Saklar içindekileri. Öyle ya ,hayat acımasızdır ona. Aşk Feride'ye uğrar mı? Gönlüne düşer mi sevdiceğinin. Sevse kaybeder mi yine, o güne kadar her sevdiğini kaybettiği gibi?
Çalıkuşu Resmi YouTube kanalı: https://goo.gl/ctMltz

Tims Resmi Facebook Sayfası(Official Facebook Page): https://goo.gl/IV25TW

Çalıkuşu HD bölümler için tıklayın... https://goo.gl/8pHOhl

Çalıkuşu fragmanlar için tıklayın... https://goo.gl/ZJTrG7 https://goo.gl/2QjFg7

Çalıkuşu popüler videolar için tıklayın... https://goo.gl/JDOKoD